Over het bedrijf - NORDIC TEC

Het bedrijf LEDNET werd opgericht in 2006, aanvankelijk als een bedrijf dat alleen actief was in Polen en Duitsland. Vanaf het allereerste begin was het bedrijf gericht op productie- en commerciële activiteiten op het gebied van verwarmings- en sanitaire technologie. In 2012 verkreeg LEDNET het recht om het merk NORDIC TEC te gebruiken in Polen en verschillende andere landen van de Europese Unie. Momenteel worden producten onder het merk NORDIC groothandel verkocht aan distributeurs en particuliere kopers uit de hele EU. Hoewel Polen slechts 40% van onze omzet vertegenwoordigt, is het nog steeds de grootste en belangrijkste markt voor ons. Profiteer van ons aanbod. In geval van problemen bij het kiezen van het apparaat, zal ons gekwalificeerde team u helpen bij technische vraagstukken.

Het NORDIC TEC - team -

____________________________________________

Nordic Tec in andere landen

Als u een verkoopmedewerker bent, een installatie- of handelsbedrijf vertegenwoordigt en met ons wilt samenwerken, nodigen we u uit om contact met ons op te nemen. Als u zich bij ons team wilt aansluiten, bieden wij u zeker goede voorwaarden. We nodigen u uit!
lednet@vp.pl

Als u op zoek bent naar Nordic Tec-producten en service in een andere taal, bezoek dan onze lokale online winkels in andere landen:

U kunt contact met ons opnemen voor elke vraag.

Ons team beantwoordt en werkt in de volgende talen: Engels, Frans, Duits, Russisch, Pools, Tsjechisch, Slowaaks en Nederlands.

PUH LEDNET / NORDIC Tec  EU
Jastrzębska 36A
26-500 Szydłowiec, PL
Nordic Tec PLPL7991921264
Nordic Tec GBNORDIC TEC UK / United Kingdom VAT Registry:
Edinburg - GB374100723

Nordic Tec DENORDIC TEC DE / Germany VAT Registry:
Görlitz - DE325459351
Product added to wishlist

We gebruiken cookies. Door op de site te blijven, stemt u in met het gebruik van deze technologie.